(1.septembar, 2014) Studenti Odseka za menadžment na letnjoj školi na Jahorini

Studenti master studija sa odseka za inženjerski menadžment, Tehničkog fakulteta u Boru, Sanela Arsić i Danijel Nikolić bili su učesnici letnje škole na Jahorini u periodu od 24. do 29 avgusta. Letnja škola je održana u okviru akademske mreže za preduzetništvo i inovacije univerziteta Jugoistočne Evrope „RESITA NETWORK“ na temu „Business Communication“. Organizator letnje škole je bio Univerzitet u istočnom Sarajevu. Pored srpskih studenata učestvovali su i studenati iz Bosne i Hercegovine, Nemačke, Albanije, Makedonije, Rumunije i Bugarske koji su radili u internacionalnim timovima rešavajući različite studije slučaja vezane za probleme u poslovnoj komunikaciji koja predstavlja sastavni deo savremenog poslovanja. Tokom trajanja letnje škole predavanja su držali profesori iz Nemačke (Peter Schulte, PhD; Gerd Wassenberg, PhD) i doc. dr Mladen Rebića prodekan za naučno istraživački rad  iz Bosne i Hercegovine. Boravak svih učesnika finansiran je od strane nemačke fondacije za akademsku razmenu DAAD. Pored istraživačkog rada svi polaznici škole imali su priliku da posete i upoznaju znamenita kulturno istorijska mesta poput Sarajeva, Višegrada, Andrićevog grada, Pala i Jahorine.

Par detalja sa letnje škole na Jahorini:

Sertifikati Grupna sa sertifikatima
Radna atmosfera Sarajevska pivnica