(27. Oktobar, 2017) Konkurs za volonterski rad, za studente osnovnih i master studija

Odseku za menadžment, Tehničkog fakulteta u Boru, poverena je organizacija dve naučne konferencije kao i većeg broja internacionalnih aktivnosti. Pored toga, na ovom Odseku se uređuje i internacionalni časopis Serbian Journal of Management. Ovim putem, pozivamo studente koji bi se kao volonteri uključili u rad na organizaciji i promociji, kako konferencija, tako i časopisa SJM. Ova vrsta angažmana predstavljala bi značajno iskustvo u praksi za zainteresovane studente a takođe može doneti i dodatne sertifikate i poene studentima. Molimo sve zainteresovane studente osnovnih i master studija da se jave prof. dr Ivanu Mihajloviću na mail imihajlovic@tfbor.bg.ac.rs . Ovaj konkurs biće otvoren trajno, ali bi bilo poželjno da se zainteresovani studenti jave što pre.