(30. Decembar, 2016) Profesor dr Živan Živković, izabran za predsednika veća naučnih oblasti tehničkih nauka Univerziteta u Beogradu

Na sednici Veća naučnih oblasti tehničkih nauka, Univerziteta u Beogradu, održanoj 26.12.2016. godine, profesor Živan D. Živković, šef Odseka za menadžment, Tehničkog fakulteta u Boru, izabran je za predsednika ovog veća. Obzirom da se u ovom veću nalaze najeminentniji stručnjaci i profesori Univerziteta u Beogradu, iz oblasti tehničkih nauka, izbor profesora Živkovića na mesto predsednika je velika čast i rezultat od izuzetnog značaja kako za naš Odsek, tako i za Tehnički fakultet u Boru u celini.

Ovim izborom je profesor Živković nastavio da postavlja nove granice u naučnom dometu Tehničkog fakulteta u Boru.

Kolektiv Odseka za menadžment čestita profesoru Živanu Živkoviću na ovom izboru!