(4. Jun, 2018) Gostovanje profesora iz Mađarske i Rumunije preko ERASMUS+ projekta

U sklopu aktivnosti koje Odsek za Inženjerski menadžment sprovodi kao deo Internacionalnih dana, u okviru projekta Erasmus+ „ Key Action 1 – Mobility for teaching and staff“ (http://menadzment.tfbor.bg.ac.rs/english/erasmus/ ), profesorka Jolán Velencei  sa Obuda Univerziteta iz Budimpešte (Mađarska) je 28.05.2018. godine studentima treće godine studija održala predavanje na temu “Razvoj konceptnih sistemskih mapa studentskog znanja”. Ovo predavanje je organizovano u sklopu predmeta Teorija sistema.

Profesorka Jolán Velencei je, takođe, nastavnicima i saradnicima Tehničkog fakulteta u Boru  30.05.2018. godine održala prezentaciju sadržaja i demonstraciju mogućnosti Moodle platforme za korišćenje u nastavi.

01.06.2018.
godine profesor Gheorghe Oancea, dekan Fakulteta za inženjerski meandžment, Transilvanija Univerziteta u Brašovu (Rumunija) je studentima doktorskih studija i profesorima našeg Odseka održao predavanje “Digitalna proizvodnja i primeri iz prakse”.