(9. Jun, 2014) Letnja škola TECHBASIN 2014

U periodu od 25. do 30. maja u hotelu “Jezero” na Borskom jezeru završena je letnja škola u okviru akademske mreže za preduzetništvo i inovacije univerziteta Jugoistočne Evrope “RESITA NETWORK”, pod nazivom: “Technology based innovation – the source of new regional development– TECHBASIN 2014”. Organizator letnje škole bio je Tehnički fakultet u Boru u saradnji sa ostalim partnerskim univerzitetima Resita mreže, a uz finansijsku podršku nemačke službe za akademsku razmenu (DAAD). Na letnjoj školi učestvovalo je 18 studenata sa fakulteta iz Albanije, Bugarske, Makedonije, Nemačke, Rumunije i Srbije. Predavači na letnjoj školi bili su profesori Peter Schulte i Michael Graef iz Nemačke, profesor Danijel Pavlov iz Bugarske, i profesori Dragana Živković i Ivan Mihajlović, i docent Đorđe Nikolić sa Tehničkog fakulteta u Boru.

Par detalja sa letnje škole:

Televizijski prilog: