(31. Maj, 2018) Gostovanje profesora Odseka za Inženjerski menadžment u Slovačkoj

U periodu od 21-25. maja profesor Odseka za inženjerski menadžment, Tehničkog fakulteta u Boru,  Milica Arsić, boravila je u Slovačkoj, kao gostujući profesor na Tehničkom univerzitetu u Košicama, u sklopu projekta Erazmus+ „Key Action 1 – Mobility for teaching and staff“. Tokom svog boravka, prof. dr Milica Arsić, održala je predavanje na temu “Modelling the process of ground-level ozone formation and its distribution in vicinity of copper smelter. Takođe, ovo je bila odlična prilika da se profesorima i studentima doktorskih studija Tehničkog univerziteta u Košicama predstave aktivnosti i rezultati Odseka za inženjerski menadžment, kako bi se ostvarena saradnja produbila i nastavila u budućnosti.

Par detalja sa predavanja: