(12. april, 2020) Poziv za učešće na on-line međunarodnoj konferenciji koju organizuje institucija RANEPA iz Rusije

U cilju dalje afirmacije uspešne saradnje, koju naš odsek ima sa institucijom RANEPA (Russian Presidential Academy of National Economy and Public Administration) iz Moskve, pozivaju se svi studenti Inženjerskog menadžment da uzmu učešće na međunarodnoj studentskoj konferenciji “XIII International Student Scientific and Practical Conference «Managing the Future: Instruments, Projects, Insights»”. Konferencija se održava 16. aprila on-line putem. Zainteresovani studenti se mogu prijaviti do 15. aprila, čime stiču mogućnost da besplatno prisustvuju ovoj online konferenciji, gde će imati prilike da čuju eksperte iz raznih oblasti menadžmenta i da učestvuju u diskusiji sa kolegama iz različitih zemalja.

Ostali detalji vezano za prijavu i učešće na ovoj konferenciji mogu se pronaći na LINK-u ili na web adresi: https://iim.ranepa.ru/about/events/managing-the-future-instruments-projects-insights/