(12. Januar, 2016) Poziv studentima za učešće na devetoj Internacionalnoj studentskoj konferenciji u Moskvi

Odsek za menadžment, Tehničkog fakulteta u Boru, ostvaruje intenzivnu internacionalnu saradnju sa brojnim svetskim institucijama koje se bave menadžment disciplinama. Tako je tokom 2015. godine ostvarena saradnja sa Akademijom RANEPA iz Moskve, Ruska federacija. Detalji ove saradanje su dostupni ovde . U nastavku saradnje sa ovom institucijom, omogućeno je da dvoje studenata sa Odseka za menadžment borave na 9. Internacionalnoj naučnoj studentskoj konferenciji, koja će biti održana 22. aprila 2016. godine u Moskvi.

Uslovi koje smo za prisustvo studenata Odseka za menadžment omogućili partnerskom saradnjom sa RANEPA akademijom su sledeći:

• Studentima Odseka za menadžment će biti obezbeđen smeštaj u Moskvi za 3 dana,
  • Studentima Odseka za menadžment će biti pokriven deo putnih troškova u iznosu od 10 000 rublji.

Dodatni detalji, koji opisuju način prijave i učešća studenata su dostupni ovde.

Molimo zainteresovane studente da se jave Prof. dr Ivanu Mihajloviću na imihajlovic@tfbor.bg.ac.rs ili imihajlovic@emd.edu.rs kako bi dobili dodatne instrukcije vezano za prijavu učešća na ovom skupu.