(13. Mart, 2019) Prijava studenata za studentsku praksu na University of Leoben, Leoben, Austria

Univerzitet u Beogradu je potpisao ugovor o Mobilnosti sa Univerzitetom Leoben iz Austrije. Fakulteti našeg univerziteta, koji su uključeni u ovu mobilnost su Rudarsko geološki fakultet iz Beograda i Tehnički fakultet u Boru. U okviru ugovora, postoji jedno raspoloživo mesto za mobilnost zainteresovanih studenata. Mogu se prijaviti studenti osnovnih, master i doktorskih studija.

Zainteresovani studenti, trebaju da se registruju preko Mobion platforme za mobilnost, koja je dostupna na: https://mobion.bg.ac.rs

Partneri iz Leobena su predložili da mobilnost bude u formi stručne – profesionalne prakse. Takođe, predlažu da studenti koji se prijave trebaju da imaju iskustva iz oblasti marketinga, medija i poželjno je iskustvo u korišćenju InDesign softerskog alata. Detalje o samoj stručnoj praksi, možete videti na sledećem LINKU.

Zainetersovani studenti se mogu javiti Ivanu Mihajloviću, ECTS koordinatoru TF Bor, za pomoć oko pripreme dokumentacije za prijavu.