(16. Mart, 2020) Eksperimentalna ONLINE nastava na Odseku za inženjerski menadžment na Tehničkom fakultetu u Boru

Uvođenjem vanrednog stanja zbog koronavirusa u Srbiji, nastava na Tehničkom fakultetu u Boru je obustavljena.

Eksperimentalni ONLINE čas održan je u ponedeljak 16.03.2020. godine na predmetu Strategijski menadžment na Odseku za inženjerski menadžment. Studenti su dobili detaljna uputstva za pristup ONLINE učionici i studenti su pokazali veliku ozbiljnost i odgovornost za prisutnost na nastavi.

Nakon uspešne realizacije i pokušaja da se izađe u susret novonastaloj situaciji, ovakav vid online nastave biće primenjen na većini predmeta studijskog programa Inženjerski menadžent u narednom preriodu.

Iz kabineta:

Dr Isidora Milošević, van.profesor