(17. septembar, 2020) Novi konkurs za prijavu studenata za ERASMUS+ mobilnost na Odseku za inženjerski menadžment

Obaveštavamo studente Odseka za inženjerski menadžment da je preostalo dva slobodna mesta za razmenu studenata u okviru projekta ERASMUS+.

• Broj studenata koji mogu učestvovati u projektu mobilnosti sa Univerzitetom Istočne Finske (University of Eastern Finland) je jedan student sa osnovnih, master ili doktorskih akademskih studija. Rok za prijavu je 18. septembar 2020. godine.
  • Broj studenata koji mogu učestvovati u projektu mobilnosti sa Obuda univerzitetom (Obuda University) iz Budimpešte je jedan student sa osnovnih, master ili doktorskih akademskih studija. Rok za prijavu je 16. oktobar 2020. godine.

Svi zainteresovani studenti mogu se javiti šefu Odseka za inženjerski menadžment, prof. dr Đorđu Nikoliću, na email: djnikolic@tfbor.bg.ac.rs ili na broj telefona: 0640665888.