(21. Septembar, 2017) Studenti sa odseka za Inženjerski menadžment osvojili nagradu za najbolji naučno-istraživački rad Univerziteta u Beogradu za 2016. godinu

Studenti treće godine našeg odseka Dušan Bogdanović, Sandra Blagojević, Natalija Tomić i Danijel Bogosavljević su svojim radom „Primena hibridnog ABC-ANP modela na primeru odlučivanja u prehrambenoj industriji“, uz mentorstvo prof. dr Đorđa Nikolića, ostvarili zapažen rezultat osvojivši prvo mesto na konkursu za najbolji naučno-istraživački rad Univerziteta u Beogradu za 2016. godinu , i to u grupi tehničko-tehnoloških nauka.

Tom prilikom, njima su u rektoratu Univerziteta u Beogradu, na Svečanoj akademiji povdom Dana ove visokoškolske institucije, uručene specijalne povelje i prigodne nagrade.

Galerija slika sa dodele nagrada: