(25. Januar, 2016) Novi projektni planovi RESITA mreže za preduzetništvo i inovacije

U periodu 14. – 17. januara 2016. godine, u Esenu – Nemačka, održan je sastanak Internacionalne Resita mreže za preduzetništvo i  inovacije (www.resitanet.eu) . Sastanak je organizovan kako bi se predstavnici ove mreže, koju čine 16 univerziteta iz regiona jugoistočne Evrope i Nemačke, dogovorili o novim mogućnostima pripreme projekata i aplikacija u okviru internacionalnih fondova. Takođe, u okviru sastanka su dogovorene i aktivnosti mreže planirane za 2016. godinu. Predstavnik Tehničkog fakulteta u Boru na ovom sastanku bio je Prof. dr Ivan Mihajlović, sa Odseka za menadžment. U okviru aktivnosti u 2016. godini, predstavnici Odseka za menadžment, Tehničkog fakulteta u Boru, organizovaće radionicu za pripremu praktičnih studija slučaja, iz oblasti preduzetništva. Ova radionica će biti organizovana tokom maja 2016. godine. Takođe, u septembru 2016. godine biće organizovana Internacionalna letnja škola iz oblasti primene inovacije u preduzetničkim aktivnostima. Ova letnja škola predviđena je za studente master i doktorskih studija Odseka za menadžment. Svi dodatni detalji vezani za ova dva događaja, biće uskoro predstavljeni na sajtu Odseka za menadžment.

Par detalja sa sastanka:

p1 p2