(26. novembar, 2021) Realizacija projektnih aktivnosti u okviru VISEGRAD projekta

Pored predstavnika Tehničkog fakulteta u Boru, u realizaciji projektnih aktivnosti učestvovali su istraživači sa sledećih partnerskih institucija:

Koordinator projekta je prof. dr Ivan Mihajlović sa Tehničkog fakulteta u Boru koji je zajedno sa prof. dr Isidorom Milošević u realizaciji projektnih aktivnosti učestvovao online putem Zoom aplikacije. Pojedini učesnici sa partnerskih institucija su, zbog epidemiološke situacije, bili sprečeni da fizički prisustvuju u Budimpešti, ali su projektne aktivnosti ispratili online.

Ovo je četvrti projekat ovog tipa koji je prethodnih godina finansiran od strane Višegrad fonda, u cilju realizacije projektnih ideja istraživačkih timova Odseka za inženjerski menadžment. Više detalja o ovom projektu je dostupno na linku:

Par detalja sa održanog sastanka: