(29. Maj, 2020) Održane vežbe za rad u Logik knjigovodstvenom softveru u okviru nastave na predmetu Planiranje i kontrola troškova

Na Odseku za inženjerski menadžment Tehničkog fakulteta u Boru organizovane su praktične vežbe za rad u knjigovodstvenom softveru Logik u okviru nastavnog procesa na predmetu iz četvrte godine osnovih akademskih studija Planiranje i kontrola troškova. Kompanija Logik iz Niša je Tehničkom fakultetu u Boru donirala 10 licenci njihovog knjigovodstvenog softvera Logik i time omogućila studentima koji pohađaju nastavu na predmetu Planiranje i kontrola troškova sticanje osnovnih praktičnih znanja za vođenje poslovnih knjiga.

Ovladavanjem gradiva iz ove oblasti studenti proširuju znanja stečena na pomenutom predmetu i u mogućnosti su da teorijska saznanja primene u praksi. To će im u velikoj meri pomoći da se što brže uključe u obavljanje poslovnih aktivnosti na njihovim budućim radnim mestima i dati im značajnu prednost prilikom zapošljavanja.

Par detalja sa vežbi: