(31. maj, 2022) Studenti IV godine odbranili svoje inovativne ideje razvoja virtuelnih preduzeća na takmičenju u okviru predmeta STRATEGIJSKI MENADŽMENT

I ove godine, u sklopu  duge i lepe tradicije, održano je takmičenje u prezentovanju najboljih inovativnih ideja razvoja virtuelnih preduzeća na predmetu Strategijski menadžment, na Odseku za inženjerski menadžment, Tehničkog fakulteta u Boru.

Studenti IV godine su, podeljeni u pet timova, razvijali svoje ideje tokom semestra u saradnji sa predmetnim nastavnikom prof. dr Isidorom Milošević i saradnikom Aleksandrom Radić, a tokom prezentovanja potrudili su se da iste predstave na najbolji način.

Lepeza inovativnih ideja je bila veoma široka, te je svaki od pet timova imao svoju kreativnu ideju:

• Polastičara ,,SweetCo“
  • Ambalažna industija ,,Kik Bag“
  • Štamparske usluge „4Print“
  • Aplikativni softver ,,Pet&Man“
  • Pripremanje i posluživanje pića ,,Espresso Express“

Za najbolju ideju glasali su svi timovi, a prvoplasirane tri prema broju bodova nagrađene su i simboličnim poklonima.

U nastavku prenosimo deo predivne atmosfere sa današenjeg takmičenja.