(4. mart, 2021) Studenti Tehničkog fakulteta u Boru učestvovali na nacionalnom takmičenju iz Projektnog menadžmenta

Tim sačinjen od četvoro studenata četvrte godine Odseka za inženjerski menadžment, u subotu 27.02.2021. godine, učestvovao je na nacionalnom IPMA šampionatu u upravljanju projektima.

Studenti IV godine Aleksandra Radić, Mladen Radovanović, Milica Zlatković i Lazar Čolović sa mentorom Prof. dr Nenadom Milijićem, ostvarili su dobar rezultat u kvizu znanja, gde je za 100 minuta trebalo da odgovore na 100 pitanja koja se odnose na tematiku upravljanja i koordinisanja projektima. Predstavnici našeg fakulteta, tom prilikom, imali su rezultat od 58%, što je u nivou evropskog proseka za šampionat koji se organizuje i u drugim zemljama sveta. Naime, ove godine je na nacionalnom takmičenju iz projektnog menadžmenta učestvovalo čak 46 timova, sa brojnih fakulteta iz Srbije, što je najmasovniji odziv do sada. Usled epidemije Corona virusa, takmičenje je održano online.