(6. April, 2019) Uspešno realizovana informatička radionica na Tehničkom fakultetu u Boru

U okviru projekta Informatička radionica 30. januara 2019. godine učenici Mašinsko-elektrotehničke škole u Boru pod mentorstvom profesora Ivana Milutinovića posetili su Tehnički fakultet u Boru, i tom prilikom dobili matematički problem za čije rešavanje je trebalo izraditi odgovarajući softver.

Dana 04. 04. 2019. godine, povodom Dana studenata Univerziteta u Beogradu, i u okviru niza aktivnosti organizovanih na Tehničkom fakultetu u Boru, uspešno je realizovana informatička radionaca na kojoj su učenici Mašinsko-elektrotehničke škole iz Bora prikazali svoja projektna rešenja. U radu radionice je učestvovalo 5 ekipa iz Mašinsko-elektrotehničke škole u Boru i jedna iz Gimnazije u Lebanu, u sledećem sastavu:

1. Veljko Stojadinović, Nikola Bakoč, Stefan Kovačević
  2. Balanović, D.Arsić, R.Zlatić
  3. Mladen Žurkić, Aleksa Vladić, Nemanja Marinović
  4. Stefan Stojanović, Nikola Gogić, Filip Vujinović
  5. Dušan Tričković, Ana Milosavljević, Marijana Nikolić, Anđela Jović
  6. Aleksandra Milić je učenica II – 1 razreda, Gimnazije u Lebanu

Par detalja sa radionice: