(8. oktobar, 2021) PREDAVANJE PROFESORA GIORGI GVAZAVE U OKVIRU ERASMUS + PROGRAMA MOBILNOSTI

U okviru ERASMUS + programa: Key Action 1: Learning Mobility for Individuals – Higher education student and staff mobility between Programme and Partner Countries, na Tehničkom fakultetu u Boru je boravio prof. Giorgi Gvazava, sa  partnerske institucije Business and Technology University, iz Gruzije. Profesor Gvazava je u okviru navedenog programa bio gost Fakulteta u periodu 5-8. oktobar 2021. godine. Tokom boravka na Fakultetu, profesor Gvazava je održao predavanje na temu: “Introduction to FinTech, Blokchain & Cryptourrencies“. Predavanje je bilo namenjeno zainteresovanim studentima i nastavnicima sa studijskog programa Inženjerski menadžment, na modulu Informacione tehnologije. U okviru svog predavanja, prof. Gvazava je predstavio ovu specifičnu oblast  primene savremenih alata ICT-a u poslovanju i finansijama.

Par detalja sa predavanja: