(9. Septembar, 2016) Prvi utisci naših studenata koji su na razmeni u Finskoj

Tokom 2015. godine, Odsek za menadžment, Tehničkog fakulteta u Boru, aplicirao je za projekat razmene studenata sa University of Eastern Finland (Finska). Ugovor razmene je potpisan od strane Rektora Univerziteta u Beogradu i Rektora Univerzitetom iz Finske, početkom 2016. godine. U okviru ovog projekta, odobren je boravak za petoro studenata Odseka za menadžment, na ovom Univerzitetu, u trajanju od po jednog semestra. Trenutno se tamo nalaze dvoje naših studenata, jedan student sa osnovnih i jedan sa master studija. U toku narednog semestra, u Finsku će otputovati još troje studenata. Više o konkursu možete videti OVDE. Takođe, dvoje naših profesora će imati prilike da predaju na ovom univerzitetu, dok se u toku maja 2017. očekuje da troje profesora sa University of Eastern Finland, održe predavanja na Odseku za menadžment. Prvi utisci koleginica Ivane Veličkovske i Maje Stanujkić, koje su na razmeni u Finskoj, dostupni su OVDE.

Par detalja iz Finske: