UPIS NA OSNOVNE STUDIJE ODSEKA ZA MENADŽMENT

Poziv budućim studentima

Poštovani, Tehnički fakultet u Boru je raspisao konkurs za upis studenata u prvu godinu osnovnih akademskih studija u školskoj 2018/2019. godini, za drugi upisni rok. Prijavljivanje kandidata će se obaviti 3. i 4. septembra 2018. godine, od 8 do 12 časova. U okviru ukupnog akreditovanog broja mesta, na osnovne akademske studije Inženjerskog menadžmenta, biće upisano 120 studenata. Ostalo je još dovoljno mesta na budžetu. Detalji o uslovima upisa su dostupni na LINKU.

Podatke o Odseku za menadžment, Tehničkog fakulteta u Boru, kao i razloge zbog kojih se trebate opredeliti za naš odsek, možete videti u sledećoj PREZENTACIJI.

Moguć je download PDF-a brošure sa materijalom za prijemni: ekonomika   ili   matematika, fizika, hemija