(28. Jun, 2019) Profesori Odseka za inženjerski menadzment gostovali su na Mykolas Romeris University u Litvaniji

U periodu od 13. do 15. maja 2019. godine Doc. dr Marija Panić i Doc. dr Aleksandra Fedajev sa Odseka za inženjerski menadžment, Tehničkog fakulteta u Boru,  boravile su u Litvaniji, u okviru projekta: “Interdependence between illegal trade in tobacco and corruption, money laundering and organised crime“ finansiranog od strane Philip Morris International. Tokom svog boravka, u okviru okruglog stola na kome su bili prisutni i eksperti iz Litvanije, Jermenije, Moldavije, Gruzije i Albanije, doc. dr Aleksandra Fedajev, održala je predavanje na temu “Trends and practices of cigarette smuggling in the Republic of Serbia“.

Takođe, ovo je bila odlična prilika da se profesorima sa Mykolas Romeris University predstave aktivnosti i rezultati Odseka za inženjerski menadžment, kako bi se ostvarena saradnja produbila i nastavila u budućnosti.

Par detalja sa boravka: