(28. Maj, 2019) Profesori Odseka za inženjerski menadzment gostovali su na Univerzitetu istočne Finske

U periodu od 13. do 15. maja 2019. godine Doc. dr Marija Panić i Prof. dr Dragiša Stanujkić sa Odseka za inženjerski menadžment, Tehničkog fakulteta u Boru,  boravili su u Finskoj, kao gostujući profesori na  Univerziteta istočne Finske u sklopu projekta Erasmus+ projekta: “Key Action 1 – Mobility for learners and staff“. Tokom svog boravka, doc. dr Marija Panić, održala je predavanje na temu “Ranking of zinc concentrates for the production of cathode zinc using fuzzy logic approach “, dok je Prof. dr Stanujkić Dragiša održao predavanje na temu “MULTIMOORA method and its extensions“.

Takođe, ovo je bila odlična prilika da se profesorima i studentima doktorskih i master studija sa Univerziteta istočne Finske predstave aktivnosti i rezultati Odseka za inženjerski menadžment, kako bi se ostvarena saradnja produbila i nastavila u budućnosti.

Par detalja iz Finske: