(11. Decembar, 2019) Završetak vežbi za rad u SAP/ERP u okviru nastave na osnovnim i master akademskim studijama

Studenti osnovnih i master akademskih studija završili su rad u  poslovnom softveru SAP/ERP u okviru nastave na studijskom programu Inženjerski menadžment.

Studenti koji slušaju predmet Menadžment informacioni sistem na osnovnim akademskim studijama imali su prilike da se upoznaju sa radom u Material Management -MM modulu SAP/ERP sistema, dok su studenti master akademskim studija u okviru predmeta Logistika i Elektronsko poslovanje završili rad i upoznavanje sa modulima Warehouse Management-WH i Sales and Distribution-SD.

U narednom semestru studenti četvrte godine imaće prilike da u okviru predmeta Upravljanje i kontrola troškova prođu kroz rad u modulu Financial Accounting- FI.

Par detalja: