(14. novembar, 2023) Sastank Upravnog odbora COST akcije CA22124 – „EU Circular Economi Netvork for All: Zaštita potrošača kroz smanjenje, ponovnu upotrebu, popravku (ECO4ALL)“ održan u prostorijama COST-a u Briselu

U periodu od 06-08. novembra 2023. godine dr Isidora Milošević, redovni profesor sa Odseka za inženjerski menadžment, Tehničkog fakulteta u Boru,  boravila je u Briselu Belgija), u okviru projekta: COST akcije CA22124 – „EU Circular Economi Netvork for All: Zaštita potrošača kroz smanjenje, ponovnu upotrebu, popravku (ECO4ALL)“ kao nominovani član Upravnog odbora za Srbiju zajedno sa docentkinjom dr Zoranom Kostić sa Mašinskog fakulteta u Nišu.

Na 1. sastanku Upravnog odbora učestvovali su članovi iz 26 zemalja na kome su izabrani predsednik Upravnog odbora, kao i vođe radnih grupa. Ovaj sastanak je početak poduhvata i odlična prilika da se produbi saradnja i dogovore buduće aktivnosti.

Par detalja sa sastanka: