(22. mart, 2024) Stručna praksa u JKP ,,Vodovod“ Bor

U okviru sprovođenja stručne prakse, studenti četvrte godine osnovnih studija kao i studenti master studija Tehničkog fakulteta u Boru, sa odseka za Inženjerski menadžment su 22.03.2024. godine posetili JKP ,,Vodovod“ Bor.

Studenti su stručnu praksu obavili u postrojenju za hlorisanje vode u naselju Bor 2.  Od strane glavnog tehnologa ovog pogona, studenti su upoznati sa procesom hlorisanja vode  u glavnom rezervoaru, kao i sa načinom praćenja kvaliteta vode u sistemu za distribuciju.

Ova stručna praksa, svakako će imati veliki značaj u približavanju realnog radnog okruženja našim studentima, a budućim diplomiranim i master inženjerima.  U narednim nedeljama očekuje se nastavak stručne prakse u JKP ,,Vodovod“ Bor.

Par detalja sa stručne prakse: