(22. novembar, 2023) PREZENTACIJA O MOGUĆNOSTIMA ZA MOBILNOST STUDENATA U OKVIRU ERAZMUS+ PROGRAMA

U saradnji sa Sektorom za međunarodnu i međuuniverzitetsku saradnju Univerziteta u Beogradu, Tehnički fakultet u Boru organizuje prezentaciju o mogućnostima za razmenu studenata koje su dostupne u okviru Erazmus+ programa. Pozivamo sve zainteresovane studente da se pridruže prezentaciji koja će biti održana u sredu 29. novembra u 12 časova u svečanoj sali (S-15).

Tokom prezentacije će prvenstveno biti predstavljen konkurs za BIP mobilnost “SustainableLogistics4Climate” koji je trenutno otvoren za studente sa Odseka za inženjerski menadžment Tehničkog fakulteta u Boru Univerziteta u Beogradu, ali će biti predstavljne i sve ostale mogućnosti za razmenu studenata u okviru Erazmus+ programa. Odgovore na sva pitanja studenata u vezi sa mobilnostima pružiće kolege Ljubica Dimitrijević i Nikola Savić iz Sektora za međunarodnu i međuuniverzitetsku saradnju Univerziteta u Beogradu.