(23. Februar, 2020) Studenti Tehničkog fakulteta u Boru učestvovali na nacionalnom takmičenju iz Projektnog menadžmenta

Dvoje studenata četvrte godine i dvoje studenata master studija sa našeg odseka u nedelju 23.02.2020. godine, u prostorijama IPMA Serbia, učestvovalo je na nacionalnom IPMA šampionatu u upravljanju projektima.

Studenti IV godine Jelena Kovačević i Aleksandra Milovanović i studenti master studija Mihajlo Grečić i Nikola Balašević sa mentorom Doc. dr Nenadom Milijićem, ostvarili su zapažen rezultat u kvizu znanja, gde je za 100 minuta trebalo da odgovore na 100 pitanja koja se odnose na tematiku upravljanja i koordinisanja projektima. Predstavnici našeg fakulteta, tom prilikom, imali su rezultat od 65%, što je iznad evropskog proseka za šampionat koji se organizuje i u drugim zemljama sveta. Naime, ove godine je na nacionalnom takmičenju iz projektnog menadžmenta učestvovalo čak 25 timova, sa 10 fakulteta iz Srbije, što je najmasovniji odziv do sada.