(7. Decembar, 2020) PRIMENA POSLOVNOG SOFTVERA SAP/ERP U NASTAVI

Nastavni sadržaj na predmetima Menadžment informacioni sistemi, Upravljanje projektima i Teorija pouzdanosti (osnovne akademske studije) i na predmetima Logistika i Elektronsko poslovanje (master akademske studije) pruža studentima mogućnost da ovladaju radom u sledećim modulima u okviru SAP-a: Мaterials Management, Project System, Enterprise Asset Management, Warehouse Management i Sales and Distribution. Upoznavanje sa okruženjem  SAP/ERP poslovnog softvera kao i praktičan rad u različitim modulima koji upotpunjuju inovirani nastavni sadržaj pomenutih predmeta, studenti imaju mogućnost da unaprede svoje  IT kompetecije i veštine prateći savremene svetske trendove u nastavnom procesu u visokom obrazovanju.

Naredne nedelje, tačnije 14. decembra 2020. godine prema definisanom planu održavanja nastave studentima će online predavanje održati i gospodin Vojislav Genić, generalni direktor kompanije SAP za Jugoistočnu Evropu, koji je odgovoran za poslovanje SAP kompanije na tržištima Slovenije, Hrvatske, Srbije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Makedonije, Bugarske, Rumunije i Albanije.

Par detalja o održanom predavanju: