Prijem novih članova u Volonterski tim Odseka za inženjerski menadžment

Dragi studenti,

Srdačno vas pozivamo da nam se pridružite u brojnim aktivnostima koje obavlja Volonterski tim Odseka za inženjerski menadžment Tehničkog fakulteta u Boru.

Takođe, pored trenutnih aktivnosti planira se proširenje područja rada studenata volontera, a za realizaciju istih potrebna nam je vaša pomoć.

Ukoliko ste ambiciozni, inovativni, odgovorni i željni da steknete praktična znanja, želimo vam dobrodošlicu. Poziv je otvoren za studente svih godina, a poželjno je da se uključe studenti prve i druge godine.

Ukoliko ste zainteresovani da se uključite u volonterske aktivnosti možete se javiti članovima Volonterskog tima ili na sledeće adrese:

• Momir Popović, Koordinator Volonterskog tima

e-mail: volonterskitim@gmail.com

• MSc Ivica Nikolić,

e-mail: inikolic@tfbor.bg.ac.rs

Više detalja o sadašnjim aktivnostima volontera Odseka za menadžment dostupno je na LINKU.